Alternatywy 4 - Odcinek 6 - GołębieStanisław Anioł nie pozwala lokatorom swojego bloku na chwilę odpoczynku. Nieustannie organizuje czyny społeczne, zebrania, próby chóru. Nie uczestniczy w nich jedynie Balcerek, który woli zajmować się swoimi gołębiami. Anioł wysyła mu więc fikcyjne wezwanie na kurację odwykową. Gospodarz domu, powołując się na własne znajomości, obiecuje wezwanie unieważnić. Balcerek musi jednak w zamian brać udział we wszelkich pracach organizowanych przez Anioła. Tymczasem konstruktor Manc nieustannie pracuje nad swoim robotem. Planuje, że będzie on zastępował człowieka w sklepowych kolejkach.

Stanisław Anioł nie pozwala lokatorom swojego bloku na chwilę odpoczynku. Nieustannie organizuje czyny społeczne, zebrania, próby chóru. Nie uczestniczy w nich jedynie Balcerek, który woli zajmować się swoimi gołębiami. Anioł wysyła mu więc fikcyjne wezwanie na kurację odwykową. Gospodarz domu, powołując się na własne znajomości, obiecuje wezwanie unieważnić. Balcerek musi jednak w zamian brać udział we wszelkich pracach organizowanych przez Anioła. Tymczasem konstruktor Manc nieustannie pracuje nad swoim robotem. Planuje, że będzie on zastępował człowieka w sklepowych kolejkach. Czuwający nad życiem mieszkańców Anioł, coraz bardziej interesuje się Ewą Majewską. Chce dowiedzieć się dlaczego nocą znika z domu. W tym celu namawia Furmana, by śledził młodą dziewczynę.
 
  Podziel sie na Facebook!
 


Podziel sie:
Dodaj na flaker.pl Dodaj na facebook.com Dodaj na grono.netl Dodaj na blip.pl Dodaj na pinger.pl Dodaj twitter.com Dodaj na sledzik.pl Wykop to!